Wkrętak elektryczny ASA

Wkrętak elektryczny

Wkrętaki elektryczne do zastosowań w profesjonalnym montażu i na liniach produkcyjnych. Bardzo dobra powtarzalność momentu obrotowego przy dużej dokładności. Bezszczotkowa technologia obniża koszty eksploatacji i nie emituje pyłu węglowego - eco friendly. Wkrętarki przeznaczone do pracy ciągłej w każdym systemie pracy zmianowej. Bezstopniowa regulacja momentu obrotowego.

Wkrętaki elektryczne ASA

Wkrętak pneumatyczny

Wkrętak pneumatyczny

Bardzo wytrzymałe i przeznaczone do pracy ciągłej pneumatyczne wkrętaki z kontrolą momentu obrotowego. Charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania, bardzo dobrą dokładnością i powtarzalnością zadanego momentu dokręcania. Można wybrać wkrętaki proste, kątowe lub w wersji pistoletowej w zależności od potrzeby zastosowania w konkretnej aplikacji.

Wkrętaki pneumatyczne

Pomiar momentu

Pomiar momentu

Miernik momentu obrotowego, tzw torcjometr - pozwala na kalibrację i sprawdzanie poprawności zadanego momentu obrotowego we wkrętakach dynamometrycznych, wkretakach elektrycznych i pneumatycznych, a także kluczy udarowych. Mierniki mają wbudowane akumulatory, co czyni z nich bardzo mobilne urządzenia, które mogą testować narzędzia na całej linii produkcyjnej bez konieczności ich demontażu.

Mierniki momentu